CENNÍK

Nasledujúce ceny (nie som platca DPH) sú uvedené len orientačne. Každý výrobok je ručne vyrábaný originál na základe Vášho zadania, a tak sa cena môže líšiť v závislosti od použitého materiálu a náročnosti výroby. 

*
Fascinátor "Party DIVA"
Fascinátor pripevnený na sponke, zicherke alebo hrebienku. Veľkú časť tvorí perie ozdobené kamienkami, perličkami alebo flitrami a i. Dostupné sú rôzne veľkosti a zdobenie. 
Cena od 39€ do 59€

*
Fascinátor Basic 

Fascinátor so sísalovým/sinamay základom pripevnený na sponke, zicherke, hrebienku, čelenke alebo gumičke.
Zdobenie je vyrobené v kombinácii s aplikáciou, perím, kamienkami, perličkami atď.  Dostupné sú rôzne veľkosti a zdobenie.

Cena od 49€ do 89€

*

Fascinátor Classy / Cocktail Hat / Pillbox

Je vyrobený z DVOCH častí. Hlavnú časť tvorí základ, ktorý je vyrobený na drevenej forme tradičnou modistickou technikou alebo iný modistický základ. Na tento základ je následne pripevnená druhá časť - zdobenie/aplikácia.  Dostupné sú rôzne veľkosti a zdobenie.

Cena od 169€ do 299€

*

Hatinátor (Hat & Fascinator) 

Fascinátor, ktorý má veľkosť veľkého klobúka a pokrýva opticky aj väčšiu časť hlavy no nenasádza sa na hlavu po jej celom obvode.  Je vyrobený z DVOCH častí. Hlavnú časť tvorí základ, ktorý je vyrobený na drevenej forme tradičnou modistickou technikou alebo iný modistický základ. Na tento základ je následne pripevnená druhá časť - zdobenie/aplikácia. Dostupné sú rôzne veľkosti a zdobenie. 

Cena od 250€